By , , ,

Pronájem kávovaru do kanceláře

Řešení pro malé i velké podniky

Samoobslužné automatické kávovary na přípravu lahodné a kvalitní kávy do kanceláře se snadnou obsluhou jsou často nedoceňovanou zaměstnaneckou výhodou. Zvolíte-li pronájem kávovaru do kanceláře od cafe espresso & servis.

espresso automatický kávovar DeLonghi Magnifica EAM 4200

Řešení je určeno pro obchodní společnosti a jiné malé organizace, včetně neziskových organizací.

 

Bezplatný pronájem kávovaru do kanceláře je často jediné řešení, jak zajistit kávovar z finančních prostředků vyhrazených pouze na nákup občerstvení.

 

Existuje lepší způsob, jak začít den, než je šálek vynikající kávy? My ve společnosti cafe espresso & servis myslíme, že ne.

pražená zrnková káva

pražená zrnková káva

 

Nejen že tak získáte dobrou záminku pro to, abyste si vychutnali chvíli odpočinku, ale zároveň vás káva udrží aktivní, připravené na důležité obchodní schůzky.

Samoobslužné automatické kávovary na přípravu lahodné a kvalitní kávy do kanceláře se snadnou obsluhou jsou často nedoceňovanou zaměstnaneckou výhodou.

 

kávová zrnka v mlýnku

kávová zrnka v mlýnku

 

Zvolíte-li pronájem kávovaru do kanceláře, poskytnete vašim zaměstnancům jak vynikající kávu, tak také presso, cappuccino i café au lait či latté, kterou jistě ocení.

Vy oceníte nejen pozitivní zpětnou vazbu od zaměstnanců, ale také lepší kontrolu nákladů, které můžete s automatickými kávovary DeLonghi, Saeco dosáhnout.

 

Vyzkoušejte kávovar do kanceláře DeLonghi ESAM 2600 zdarma.

espresso automatický kávovar DeLonghi Caffe Corso ESAM 2600

Máte-li zájem o bezplatný pronájem  těchto přístrojů na vašem pracovišti, kontaktujte nás na emailech nebo telefonních číslech uvedených v rubrice kontakty.

Sdílej: