By , , ,

Pronájem kávovaru do kanceláře

Řešení pro malé i velké podniky

Samoobslužné automatické kávovary na přípravu lahodné a kvalitní kávy do kanceláře se snadnou obsluhou jsou často nedoceňovanou zaměstnaneckou výhodou. Zvolíte-li pronájem kávovaru do kanceláře od cafe espresso & servis.

espresso automatický kávovar DeLonghi Magnifica EAM 4200

Řešení je určeno pro obchodní společnosti a jiné malé organizace, včetně neziskových organizací.

 

Bezplatný pronájem kávovaru do kanceláře je často jediné řešení, jak zajistit kávovar z finančních prostředků vyhrazených pouze na nákup občerstvení.

 

Existuje lepší způsob, jak začít den, než je šálek vynikající kávy? My ve společnosti cafe espresso & servis myslíme, že ne.

pražená zrnková káva

pražená zrnková káva

 

Nejen že tak získáte dobrou záminku pro to, abyste si vychutnali chvíli odpočinku, ale zároveň vás káva udrží aktivní, připravené na důležité obchodní schůzky.

Samoobslužné automatické kávovary na přípravu lahodné a kvalitní kávy do kanceláře se snadnou obsluhou jsou často nedoceňovanou zaměstnaneckou výhodou.

 

kávová zrnka v mlýnku

kávová zrnka v mlýnku

 

Zvolíte-li pronájem kávovaru do kanceláře, poskytnete vašim zaměstnancům jak vynikající kávu, tak také presso, cappuccino i café au lait či latté, kterou jistě ocení.

Vy oceníte nejen pozitivní zpětnou vazbu od zaměstnanců, ale také lepší kontrolu nákladů, které můžete s automatickými kávovary DeLonghi, Saeco dosáhnout.

 

Vyzkoušejte kávovar do kanceláře DeLonghi ESAM 2600 zdarma.

espresso automatický kávovar DeLonghi Caffe Corso ESAM 2600

Máte-li zájem o bezplatný pronájem  těchto přístrojů na vašem pracovišti, kontaktujte nás na emailech nebo telefonních číslech uvedených v rubrice kontakty.

Sdílej:

By , ,

PRONÁJEM KÁVOVARU DO KANCELÁŘE

Díky službě Pronájmu kávovaru do kanceláře objevujete rozmanitost
chutí čerstvě pražené zrnkové kávy od jemně kořeněné s nádechem ovoce až po květinovou nebo čokoládovou s plným tělem.

Chci se dozvědět víc o pronájmu

Bezplatný pronájem automatického kávovaru s pravidelným měsíčním odběrem kávy je určen především pro kanceláře, školící centra, call centra nebo i do výrobních prostor. Vyberete si 4 kg čerstvě pražené zrnkové kávy z naší nabídky a kávovar Vám přivezeme. Měsíční vyúčtování je formou služby  pronájmu zařízení. Z pohledu správce daně se jedná o daňově uznatelný náklad s odpočtem DPH

Kávovary​

Vyberte si z nabídky kávovarů k pronájmu. Máme pro Vás kávovary v leštěném nerezu s automatickou přípravou cappuccina, kávovary pro vysokou zátěž nebo standardní kávovary pro běžnou potřebu.

káva

Z naší nabídky Čerstvě pražené zrnkové kávy si vyberte z více jak 30 odrůd 100% arabik z celého světa nebo ze 6 typů směsí 100% arabik anebo 2 typů směsí arabika - robusta.

Servis

Jsme připraveni Vám pomoci jak telefonicky tak i osobně. Přestane-li kávovar fungovat, servisní technik odstraní závadu na místě do 24 hodin od nahlášení.

Výběr kávovaru

Hlavním kritériem pro správný výběr kávovaru je jeho celková denní zátěž. Pomůžeme Vám s jeho optimálním výběrem tak, aby výkonem a funkcemi vyhovoval daným požadavkům.

Instalace

Kávovar Vám doručíme na adresu, kde Vám jej také nainstalujeme a předvedeme jeho funkce.

Zaškolení obsluhy

Seznámíme Vás s obsluhou kávovaru, správným nastavením hrubosti mletí kávy, dávkováním a celkově se správnou přípravou espresso kávy.

On-site 24

Do 24 hodin od nahlášení poruchy Vám kávovar opravíme na místě. V případě, že poruchu nebude možné odstranit na místě, zapůjčíme Vám bezplatně po dobu opravy kávovar stejných parametrů a funkcí.

PRIMADONNA S DE LUXE ECAM28.465.M
DeLonghi ESAM 6620 Primadonna
DeLonghi ECAM 23.450.S Cappuccino

Výběr zrnkové kávy

Z 30 jednoodrůdových káv a 6 různých espresso směsí směsí 100% odrůd kávy typu arabica a robusta Vám pomůžeme vybrat podle Vašich chuťových preferencí. Pro milovníky jednoodrůdových káv nabízíme kávy ze všech koutů světa. Kávu lze libovolně kombinovat.

Doba pronájmu

Doba pronájmu kávovaru je nejméně na 12 měsíců s možností automatického prodloužení.

Zásobování kávou

V pravidelných měsíčních intervalech Vám zasíláme čerstvě praženou zrnkovou kávu dle Vašeho výběru. Výběr káv lze měnit dle Vašich chuťových požadavků

Podpora

Otázky technického charakteru, nebo pomoc při řešení nenadálé poruchy zařízení Vám pomůže technická podpora v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin

Vyzkoušejte si!

Nejste si jisti, zda Vám pronájem kávovaru do kanceláře vyhovuje? Vyzkoušejte si jej na dobu 3 měsíců bez omezení.

DeLonghi ESAM 6620 Primadonna - repasovaný kávovar se zárukou www.delonghi-servis.com

Pronájem kávovaru do kanceláře

On-line formulář pro nezávaznou poptávku kávovaru. Odpovíme Vám a odešleme na email nabídku kávovarů a čerstvě pražených káv.

Kdy máme otevřeno

Pondělí, středa, pátek

9:00 – 12:30   14:00 – 17:00

úterý a čtvrtek

zavřeno ( servis u zákazníků)

Zavolejte nám

administrativa

608 845 251

technické dotazy

608 845 298

Navštivte nás

Brno 613 00

Merhautova 111, Brno

Sdílej: