záruční servis kávovarů delonghi

Užijte si volného času, který získáte díky našemu
řešení pro servis a opravy kávovarů
Delonghi v záruční době

Zaregistrujte Váš požadavek záruční opravy kávovaru DeLonghi. Registrace on-line Vám přináší výhody a šetří Váš čas strávený vyřizováním reklamace u prodejce.

Formulář je krátký a snadno jej vyplníte.

Záruční oprava kávovaru DeLonghi ECAM 22.110.S Magnifica S

Nefunguje Vám Kávovar Delonghi Magnifica S 22.110?
delonghi kavovar ecam 22.110 Magnifica S

Řešení závad a běžných chyb kávovaru DeLonghi ECAM 22.110.B MAGNIFICA S

Závada na kávovaru

Připravené espresso má světlou barvu, malou nebo žádnou cremu

Řešení k odstranění závady

Otočte knoflíkem ovládání hrubosti mletí o 1 stupeň proti směru hodinových ručiček. Připravte nejméně 2-3 espressa a zhodnoťte , zda je crema hutnější a tmavší. Výsledné espresso by mělo být podobné tomu, co je na obrázku níže

Espresso extrahovaní

Krok 1.

On-Line Registrace záruční opravy

Záruční opravu kávovaru si zaregistrujte on-line pomocí formuláře. Vyplníte model kávovaru, výrobní číslo. Pro přepravu do servisu vyplníte Vaši adresu a telefonní číslo.

Krok 2.

Přeprava kávovaru do servisu

Potvrdíme Vám datum a čas vyzvednutí kávovaru. Veškeré informace obdržíte emailem. V případě, že si nebudete vědet rady - zavolejte nám na číslo 608 845 251.

krok 3.

záruční oprava kávovaru a přeprava zpět

V servisním středisku provedeme u kávovaru fyzickou přejímku a pošleme Vám protokol o převzetí do záruční opravy. Po opravě kávovar zabalíme a pošleme Vám zpět. Vše ZDARMA

servisní údržba

Pravidelná servisní údržba kávovaru Vám šetří peníze a náklady za opravy.

Zjistěte výhody

nefunguje vám Kávovar Delonghi a je v záruce?

3 kroky k řešení záruční opravy kávovaru Delonghi

Automatický kávovar Delonghi je přístroj u kterého se může v záruční době projevit závada.  která je příčinou, že nefunguje. V takovém případě je nutné řešit reklamaci přístroje v záruční době a požadovat odstranění závady. Věděli jste, že nemusíte s kávovarem k prodejci nebo do obchodu?

Máme Pro vás jednoduché a zákazníky ověřené řešení jak reklamaci v záruční době vyřídit. Ušetříte tím nejen Váš čas, ale i náklady spojené s vyřízením reklamace.

Kávovar si u Vás vyzvedneme, opravíme a doručíme zpět na Vaši adresu. Tím jsou Vaše náklady na dopravu kávovaru do záručního servisu nulové. Služba je ZDARMA.

Řešení záruční opravy kávovaru delonghi

Využijte službu on-line registrace záruční opravy DeLonghi ve Váš prospěch. Služba Vám přináší úsporu času a finančních nákladů spojených s vyřízením záruční opravy. 3 jednoduché kroky a Vaše záruční oprava a servis kávovaru DeLonghi je vyřízená.

Nastane-li situace, že Vám kávovar DeLonghi nefunguje, využijte možnosti podání reklamace prostřednictvím on-line formuláře, e-mailem nebo telefonicky. Uvedete adresu, výrobní číslo a model kávovaru. Zařídíme přepravu do servisu. Zašleme Vám instrukce jak připravit zásilku pro přepravu a kdy bude přeprava zrealizována.

Při uplatnění odstranění závady kávovaru DeLonghi – opravy v záruční době Vám nabízíme dopravu Vašeho kávovaru do servisu a zpět zdarma. Nabídka platí pro celé území ČR. Kávovar si u Vás vyzvedneme a po provedené záruční opravě Vám jej přepravní službou doručíme zpět až do domu nebo do kanceláře. Přepravu kávovaru do servisu si objednejte prostřednictvím on-line formuláře.

On-line formulář pro objednání záruční a pozáruční opravy kávovaru + objednání přepravy kávovaru do servisu

Po přijetí kávovaru DeLonghi od přepravce provedeme fyzickou přejímku přístroje a kontrolu příslušenství. V systému pro servisní opravy vygenerujeme přejímací protokol s číslem zakázky. Protokol Vám odešleme elektronickou formou. Záruční oprava je provedena v nejkratším možném termínu. Průměrná doba opravy je 8* pracovních dnů dnů.

On-line formulář pro objednání záruční a pozáruční opravy kávovaru + objednání přepravy kávovaru do servisu

  Kávovar, zařízení

  Informace k zasílanému zařízení

  Typ Opravy:


  Výrobce zařízení:

  Model nebo označení na přístroji:

  Výrobní číslo:

  Popis závady:


  Zákazník, Objednatel

  Informace o zákazníkovi:
   
  Identifikace objednatele pro uzavření smlouvy o dílo mezi zákazníkem a zhotovitelem, uzavřené ve smyslu Obchodního zákoníku a Občanského zákoníku.


  Tato část je určena pro firmy a živnostníky. Důležitá je identifikace subjektu IČ pro správné vystavení daňových dokladů.

  Název ekonomického subjektu:

  Identifikační číslo subjektu


  Jméno a příjmení nebo název firmy: *

  Ulice + číslo: *

  Obec: *

  PSČ: *


   
  Jméno a příjmení odpovědné osoby, která předá zásilku přepravci: *

  Kontaktní / Telefonní číslo: *

  e-mailová adresa: *


  Vyplnění formuláře a jeho odeslání je považováno z právního hlediska za platnou Smlouvu o dílo uzavřenou ve smyslu Obchodního zákoníku a Občanského zákoníku. Nedílnou součástí této Smlouvy o dílo, uzavřené mezi objednatelem a zhotovitelem, jsou tyto SERVISNÍ PODMÍNKY zhotovitele . Objednatele se odesláním vyplněného formuláře zavazuje tyto servisní podmínky bez výhrad akceptovat.


  Přepravu zařízení do servisního střediska a zpět provádí zhotoviteli smluvní přepravní společnosti. Objednavatel je povinen seznámit se před odesláním zařízení s přepravními podmínkami přepravní společnosti, zvláště co se týká hmotnosti a způsobu balení zásilek, a tyto podmínky dodržet. Návod a způsob balení zásilek jsou dostupné na webových stránkách zhotovitele Správné zabalení zásilky


  Zhotovitel neručí za způsob zabalení zasílané techniky objednatelem a za případné škody způsobené nesprávným zabalením zařízení, které vzniknou na zásilce na cestě směrem od objednatele ke zhotoviteli, jelikož nemá možnost způsob balení ovlivnit jinak než odkázáním na zmíněné podmínky přepravní společnosti. Podrobné informace jsou uvedeny na webových stránkách přepravce.


  Souhlas s servisními podmínkami: *

  Kontaktujte nás

  Jsme připraveni zodpovědět Vám všechny vaše možné dotazy týkající se espresovačů DeLonghi a automatických kávovarů DeLonghi se systémem LATTECREMA. Poradíme Vám také s výběrem.

  Servisní kontrola a údržba kávovaru DeLonghi

  Příslušenství a údržba

  vodní filtry, přípravky na odstranění vodního kamene a výrobky pro údržbu vám pomohou udržovat espresovač DeLonghi ve vynikajícím technickém stavu a kondici. Neodkládejte proto nákup.

  Záruční oprava

  Zaregistrujte si záruční opravu kávovaru ještě dnes a buďte první, kdo se nemusí o nic starat. Kávovar DeLonghi si u Vás vyzvedne přepravní služba PPL a po opravě Vám jej přivezeme zpět.

  ZKUŠENOST, KVALITA, ODBORNOST, CENA!

  “Odbornost a Kvalita provedených oprav je výsledkem dlouholetých zkušeností získaných při opravách kávovarů DeLonghi, specializovanými školeními, vlastními ambicemi servisního technika, jeho touhou hledat příčinu nestandardních závad jak u automatických kávovarů tak i u profesionálních pákových přístrojů. Při záručních a pozáručních opravách dodržujeme veškeré předepsané normy a kriteria stanovená pro záruční servis. Při opravách používáme výhradně originální náhradní díly DeLonghi.”

  Josef kovář

  odpovědný pracovník

  Kdy máme otevřeno

  Pondělí, středa, pátek

  9:00 – 12:30   14:00 – 17:00

  úterý a čtvrtek

  zavřeno ( servis u zákazníků)

  Zavolejte nám

  administrativa

  608 845 251

  technické dotazy

  608 845 298

  Navštivte nás

  Brno 613 00

  Merhautova 111, Brno

  lajkujte, sdílejte, získejte informace

  sledujte nás na sítích!