Pozáruční servis a opravy kávovarů DeLonghi

Pozáruční servis a opravy automatických kávovarů DeLonghi

Díky službě pozáručního servisu kávovarů máte záruku na provedenou opravu 24 měsíců.

Transparentnost procesů před zahájením opravy Vám umožnuje provést správné

rozhodnutí v závislosti na celkové ceně a stáří přístroje. 

Zjistit další možnosti

ECAM 28.465.M Promadonna DeLuxe

Rychlost a termíny pro pozáruční servis kávovarů delonghi

Disponujeme skladovými zásobami na automatické kávovary DeLonghi řady Magnifica, Eletta, Dinamica, Perfecta, PrimaDonna, Intensa, Autentica a další. 

Možnost ihned dodat díl k opravě kávovarů považujeme za klíčový při rychlosti opravy Vašeho kávovaru. 

Pozáruční opravy automatických kávovarů DeLonghi jsou provedeny v průměru do 6 pracovních dnů, nebo do 5 pracovních dnů od potvrzení cenového rozpočtu opravy. 

Následně je zařízení opraveno a připraveno k vyzvednutí.

Dlouholeté zkušenosti s opravami a počet opravených automatických kávovarů je naší výhodou. Pracujeme efektivně s minimálním časem potřebným pro opravu. Díky tomu získáváte nejen kvalitu provedené práce, ale i finanční úsporu za celkové náklady vynaložené k opravě.

Pozáruční SERVIS A opravy Kávovarů Delonghi

Jsme servisním partnerem společnosti DeLonghi. Při pozáručních opravách automatických kávovarů DeLonghi aplikujeme dlouholeté technické zkušenosti.

Při pozáruční opravě a servisu máte kávovar pod kontrolou.

Seznamte se s jednotlivými procesy od identifikace až po nadstandardní záruka na provedenou opravu.

Procesy označené šedou barvou se týkají oprav kávovarů sjednaných prostřednictvím on-line systému.

1. Identifikace Kávovaru

Z kávovaru na pozáruční opravu si opište název modelu nebo typové číslo. Typ kávovaru naleznete na štítku, který je umístěn na spodní straně přístroje

2. Registrace opravy On-line

Nemáte možnost nám do opravy kávovar přivézt? Objednejte si jeho opravu a přepravu pomocí on-line formuláře. Vyplníte jen vaše jméno, adresu a kontaktní email s telefonním číslem. Přijedeme si pro kávovar a po opravě Vám jej zase přivezeme zpět.

3. Přeprava do servisu

Pokud jste zvolili přepravu kávovaru do servisu prostřednictvím on-line formuláře, pak zvolte vhodný přepravní obal, který bude kávovar chránit v průběhu přepravy. Informace, jaký obal a jakým způsobem je třeba přístroj zabalit Vám zašleme do emailu.

4. Příjem k opravě

Po převzetí zásilky od přepravce provedeme příjem kávovaru k opravě. Zkontrolujeme kompletnost přístroje, doplňky a příslušenství a provedeme záznam do přejímacího protokolu. Přejímací protokol do pozáruční opravy Vám zašleme do emailu ve formátu PDF.

5. Diagnostika a lokalizace

Po převzetí do pozáruční opravy je provedena na základě popisu chyb vstupní diagnostika a lokalizace závady. Určíme příčinu a způsob opravy nebo odstranění závad. Následně vypracujeme podrobný cenový rozpis opravy včetně soupisu náhradních dílů.

6. Limitní cena opravy

Limitní cena opravy je 2420,- s DPH 21%. To znamená, že pokud celkové náklady na opravu nepřesáhnou tuto cenu, kávovar opravíme bez nutnosti Vaše souhlasu.

7. Cenový rozpis opravy

Zjistíme-li, že celkové náklady na opravu kávovaru jsou vyšší než limitní cena, zašleme Vám do emailu cenový rozpis opravy ke schválení. Máte tak možnost se před vlastní opravou v klidu rozhodnout a posoudit zda si přejete opravu kávovaru realizovat či nikoliv.​

8. Doba Opravy kávovaru

Opravy a servis kávovarů provádíme v průměru do 8 pracovních dnů. Průměr doby opravy vychází ze statistiky opravených kávovarů za kalendářní rok 2018.

9. Záznam funkčnosti

Pro opravy kávovarů, které jsou realizovány prostřednictvím přepravní služby PPL. Po ukončení pozáruční opravy kávovaru je provedena jeho výstupní kontrola. To znamená, že jsou provedeny výstupní testy a ověří se celková funkčnost. O Ověření funkčnosti je proveden videozáznam.

10. Záznam o provedené opravě

Po ukončení výstupních testů a ověření funkčnosti kávovaru zpracujeme protokol o provedení pozáruční opravy. Protokol obsahuje jak popis pracovních úkonů, tak soupis použitého materiálu. Je zaznamenána také statistika o počtu provedených káv nebo mléčných nápojů. Protokol ve formátu PDF Vám zašleme automaticky na Váš email, který jste uvedl/a při předání kávovaru do opravy.

11. Předání z opravy

Při osobním předání opraveného kávovaru Vám předvedeme jeho funkčnost. Seznámíme Vás s příčinami závad na kávovaru a doporučíme postupy jak jim předcházet.

12. Přeprava zpět

Po vyčištění kávovaru následuje příprava pro odeslání zpět na Vámi uvedenou adresu. Po předání přepravci Vám odešleme email s číslem zásilky. Pod tímto číslem můžete sledovat její pohyb on-line.

13. Záruka na opravu

Na provedenou opravu poskytujeme nadstandardní záruční dobu v délce 24 měsíců. (Dle zákona je standard 3 měsíce).​

Chci opravit kávovar
Pozáruční oprava a servis kávovaru DeLonghi

s přepravou do servisu a zpět

Jste v situaci, kdy nemáte možnost doručit kávovar do servisu osobně?  Využijte službu přeprava kávovaru do servisu a zpět.

s přepravou do servisu a zpět

Vyplníte krátký formulář, ve kterém zadáte typ kávovaru a popis závady, adresu na které kávovar vyzvedneme a Vaše telefonní číslo + email.

Na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci požadavku na přepravu kávovaru do servisu a zpět prostřednictvím on-line formuláře Vám pošleme potvrzení o přijetí Vašeho požadavku.

V okamžiku, kdy nám přepravní společnost přidělí číslo objednávky, pod kterým bude svoz realizován Vám toto číslo odešleme na email s instrukcemi jak dál postupovat. Zpráva také obsahuje návod jak připravit kávovar pro přepravu.

Posledním krokem, který Vás čeká je předání kávovaru přepravní službě. Řidič si od Vás kávovar vyzvedne a předá Vám potvrzení o převzetí.

Nevíte si rady při sjednání on-line opravy Vašeho kávovaru DeLonghi? Zavolejte nám v pracovní dny od 9:00 - 17:00. Pomůžeme Vám, odpovíme na Vaše dotazy, navrhneme Vám řešení.

Chci opravit kávovar
Pozáruční oprava a servis kávovaru DeLonghi

Kávovar doručím osobně

Příjem kávovaru k opravě je v průběhu otevírací a provozní doby servisního střediska.

Provozní doba servisního střediska:

Pondělí: 9:00-12:30 14:00-17:00
Středa: 9:00-12:30 14:00-17:00
Pátek: 9:00-12:30 14:00-17:00
Úterý: zavřeno (servis u zákazníků)
Čtvrtek: zavřeno (servis u zákazníků)

Nevíte si rady při sjednání on-line opravy Vašeho kávovaru DeLonghi? Zavolejte nám v pracovní dny od 9:00 - 17:00. Pomůžeme Vám, odpovíme na Vaše dotazy, navrhneme Vám řešení.

Jak čistit kávovar DeLonghi

čištění spařovací jednotky od zbytků kávové sedliny a kávového oleje je u kávovarů Delonghi velice důležité. Čistá spařovací jednotka je základem pro vlastní chuť připravované kávy. Správná funkčnost spařovací jednotky má vliv na funkce kávovaru. Je-li jednotka znečištěna a nefunguje-li správně, následují mechanické závady na pohyblivých mechanismech.

Zavolejte nám

administrativa

608 845 251

technické dotazy

608 845 298

Kdy máme otevřeno

Pondělí, středa, pátek

9:00 – 12:30   14:00 – 17:00

úterý a čtvrtek

zavřeno ( servis u zákazníků)

Navštivte nás

Brno 613 00

Merhautova 111, Brno

Objevte nové chutě s naší čerstvě praženou kávou