Krátkodobé zapůjčení a krátkodobý pronájem kávovaru

Díky službě Krátkodobého pronájmu kávovaru objevují Vaši hosté nové chutě a tóny připraveného espressa či cappuccina.

Krátkodobé zapůjčení automatického kávovaru pro přípravu espressa i cappuccina využijete pro zajištění kávového servisu z čerstvě pražené zrnkové kávy. Nejčastěji to jsou realizace výstav, svatby, firemní školení, společenská setkání a při různé jiné příležitosti.

Konzultace

Doporučíme Vám model automatického kávovaru podle Vašich preferencí. Budete mít jistotu, že máte přesně to, co potřebujete.

Kávovary

Řešíte kávovar na stánek či na veletrh?. Pronajměte si designové kávovary, které patří ke světové špičce. Reprezentují tak i Vás nebo Vaši společnnost.

Káva

Čerstvě pražená zrnková káva z naší nabídky má 36 jednodruhových káv 100% arabik , nebo také 6 typů směsí.

Chci krátkodobý pronájem, co vše potřebuji vědět?

1. Vytížení kávovaru

Mějte vše připraveno tak, aby Vaši hosté byli spokojeni. Kalkulujte s počtem hostů a počtem připravených káv. Pro přednášky nebo školení je vhodné připravovat espresso nebo cappuccino z kávovarů, které jsou připraveny pro vysokou zátěž a mají větší objem zásobníků na vodu i zrnkovou kávu.

2. Určení typu kávy

Hlavním kritériem pro správný výběr kávovaru je definice typu připravovaných kávových specialit. Milujete Cappuccino nebo CAFELATTE? Doporučíme Vám kávovar se kterým hravě připravíte sametově hebkou mléčnou pěnu s espressem, nebo jenom ristretto s plným tělem a oříškovou cremou.

DeLonghi ESAM 6620 Primadonna

3. Výběr zrnkové kávy

Krátkodobé zapůjčení (pronájem) kávovaru zdarma je podmíněno odběrem minimálně 4 kg čerstvě pražené zrnkové kávy z naší aktuální nabídky. Z 35 jednoodrůdových káv a 8 různých espresso směsí Vám pomůžeme vybrat podle Vašich chuťových preferencí. Pro milovníky jednoodrůdových káv nabízíme kávy ze všech zemí. Kávu lze libovolně kombinovat.

4. Celkové náklady

Náklady spojené se zápůjčením kávovaru jsou nulové. Jedinou investicí je nákup čerstvě pražené zrnkové kávy z naší nabídky. Orientační cena za 1 šálek espressa je již od 2.50,- .

DeLonghi ECAM 28.465 Primadonna

5. Vratná jistina

Podmínkou pro krátkodobé zapůjčení kávovaru je vratná jistina. Jistinu je nutno složit před zapůjčením kávovaru. Po skončení doby zápůjčky a předání kávovaru zpět je jistina vrácena.

6. Doba zapůjčení

Doba zapůjčení kávovaru nebo-li krátkodobý pronájem kávovaru zdarma je poskytován na dobu nejdéle 14 kalendářních dnů. Po uplynutí této doby je možno sjednat další pronájem.

DeLonghi ECAM 25.462B

7. Zaškolení obsluhy

Seznámíme Vás s obsluhou a provozní údržbou kávovaru. Získáte znalosti s čištěním spařovací jednotky, nastavením mlýnku, volbou množství objemu vody a hmotnosti kávy 5g - 10g ...

Protected by Copyscape

Rezervujte si nyní

On-line formulář pro nezávaznou rezervaci kávovaru. Uveďte datum na které si kávovar chcete půjčit. Odpovíme Vám a odešleme na email nabídku kávovarů pro daný termín.

  Formulář pro předběžnou rezervaci kávovaru.

  Krátkodobý pronájem kávovaru Zdarma s odběrem 4kg čerstvě pražené zrnkové kávy.


  požadovaný termín pronájmu: *


  Zákazník, Objednatel

  Kontaktní údaje a informace o Vás:
  Jméno a příjmení nebo název firmy: *

  Ulice + číslo: *

  Obec: *

  PSČ: *


  Jméno a příjmení odpovědné osoby: *

  Kontaktní / Telefonní číslo: *

  e-mailová adresa: *


  icons8-trust-500

  Péče o kávovar

  Jak pečovat o espresovače a automatické kávovary DeLonghi se systémem LATTECREMA i bez něj. Máme pro vás rady a tipy jak udržovat kávovar a jak mu poskytnout komplexní péči.

  icons8-hand-with-pen-500

  Kontaktujte nás

  Jsme připraveni zodpovědět Vám všechny vaše možné dotazy týkající se espresovačů DeLonghi a automatických kávovarů DeLonghi se systémem LATTECREMA. Poradíme Vám také s výběrem.

  Servisní kontrola a údržba kávovaru DeLonghi

  Příslušenství a údržba

  vodní filtry, přípravky na odstranění vodního kamene a výrobky pro údržbu vám pomohou udržovat espresovač DeLonghi ve vynikajícím technickém stavu a kondici. Neodkládejte proto nákup.

  icons8-guarantee-500

  Záruční oprava

  Zaregistrujte si záruční opravu kávovaru ještě dnes a buďte první, kdo se nemusí o nic starat. Kávovar DeLonghi si u Vás vyzvedne přepravní služba PPL a po opravě Vám jej přivezeme zpět.