By , , , , , , , , , , , ,

DeLonghi ESAM 6700 EX1 PrimaDonna Avant

DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant espreso automatický kávovar

 Manuál, návod a příručka obsluhy CZ v českém jazyce pro automatický espresso kávovar DeLonghi PrimaDonna Avant ESAM 6700 EX1

DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant

Automatický kávovar DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant .Espresso, jedním stiskem tlačítka lze připravit caffe latte, latte macchiato, cappuccino, esspresso, dotykový čtyřřádkový textový diplej v češtině, nahřívací plocha na šálky , tlak 15 bar, volba síly

 

Automatický kávovar DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant

Cappuccino jedním stiskem

Patentovaná funkce cappuccino jedním stiskem pro přípravu cappuccina, Latte macchiato či caffelatte. Stačí položit šálek pod trysku a stisknout tlačítko s požadovaným nápojem.

Nová “DLOUHá KáVA”

Tlačítko “long coffee” (dlouhá káva) má rozdílné nastavení přípravy kávy. Káva se připravuje pomaleji.

Funkce samočištění

Nádobka na mléko s funkcí automatického čištění umožní nejsnazší a kompletní pročištění celého systému.

POPIS kávovaru DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant

– dotykový čtyřřádkový textový diplej v českém i slovenském jazyce – patentovaný systém “cappuccino jedním stiskem”: pro perfektní Cappuccino, italské Caffe Latte a Latte Macchiato – promyšlená technika individuálně nastavitelné malé, střední nebo velké kávy, od silné po extra jemnou chuť s vysokou nebo střední teplotou kávy – DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant lze naplnit zrnkovou i mletou kávou – možnost přípravy dvou šálků kávy najednou – vyjímatelná spařovací jednotka – zabudovaný mlýnek na zrnkovou kávu s nastavitelnou hrubostí mletí (13 možností) – nastavitelné množství kávy – nastavitelné množství vody – speciální tlačítko na kávu „LONG“ (velká) – dávka kávy je semleta na dvakrát a vydávána po impulzech – elektronické ovládání teploty – funkce předpaření – nastavitelný odtok kávy pro velikost šálku až 150 mm – statistika množství šálků kávy, mléčných nápojů a spotřeby vody – možnost naprogramování zapnutí a vypnutí DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant – indikátor plnosti nádoby na vodu a mlýnku na kávu – kapacita kontejneru na kávovou sedlinu je 14 šálků či 72 hodin po prvním použití – vyjímatelná nádoba na vodu (kapacita 1,8 l) – upozornění na pročištění nádobky na mléko – automatická čistící a odvápňovací funkce – nastavitelná tvrdost vody – nahřívací plocha na šálky – odnímatelná odkapávací mřížka s indikátorem hladiny tekutiny – automatická funkce vypnutí DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant umožňuje redukovat spotřebu energie na nulu – signální tón

Rozměry (šxhxv mm)- 28.5×42.0x38.0 Hmotnost (kg) – 13,5 Příkon (W) – 1450 Napětí/ frekvence (V~Hz) – 220/240~50/60 Tlak (bar) – 15

 DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant

Sdílej:

By

Repasovaný Automatický kávovar DeLonghi s mlýnkem ESAM 6700 PrimaDonna Avant

delonghi kavovar esam 6700 primadonna

Automatický kávovar DeLonghi PrimaDonna Avant ESAM 6700 se systémem „Cappuccino jedním stiskem“.  Vaše perfektní cappuccino stisknutím jednoho tlačítka. Komunikuje s obsluhou v českém jazyce 2 řádkovým displejem.  Nastavíte si možnosti objemu velikosti kávy do paměti. 3 různé přímé volby pro espresso, kávu a lungo. šálky uložíte na nahřívací plochu. Přímá volba přípravy různých typů kávy jsou Espresso, Káva, LONG a pro přípravu mléčných kávových nápojů jsou volby CAPPUCCINO, Latte Macchiato a Teplé Mléko.

Rozměry ( šxhxv ) cm: 28.5 x 42 x 38
Hmotnost ( kg ): 13,5
Příkon ( W ):  1350
Napětí / Frekvence: 220V/50Hz
Tlak ( bar ): 15
Kapacita zásobníku na kávová zrna ( g ): 250
Kapacita nádoby na vodu ( l ): 1,8
Kapacita zásobníku na kávovou sedlinu ( ks ):  14
Nastavitelná výška výpust kávy ( mm ):  90 – 155
Energetická třída:  lepší než A
Displej: *

PŘÍPRAVA NÁPOJŮ
možnost připravit 2 šálky najednou *
možnost použít předemletou kávu *
Automatická příprava mléčné pěny *
tryska na manuální přípravu mléčné pěny
speciální kávové recepty *
Funkce Horké čokolády
Funkce horké vody *

EXTRA FUNKCE
Odládací plocha na šálky *
Programovatelné zapnutí *
Nastavitelná tvrdost vody *
Vyjmutelná spařovací jednotka *
Nastavitelný mlýnek *
odvápňovací a proplacovací program *
režim úspory energie *

Table of Contents

Detail ovládání přípravy cappuccina DeLonghi ESAM 6700

Cappuccino připravíte přímou volbou

Na ovládacím panelu kávovaru je přímá volby pro přípravu Cappuccina, Caffelatte, Latte Macchiato a pro přípravu pouze mléčné pěny. Stačí vložit mlékovku a šálek pod trysku. Stiskněte tlačítko Cappuccino. Z kávovaru DeLonghi Primadonna Avant ESAM 6700 si  vychutnáte perfektní Cappuccino či italské Caffe latte.
Snadné čištění funkcí clean

Jednoduché a snadné čištění

Po přípravě Cappuccina nebo CAFELATTE proveďte čištění pomocí tlařítka CLEAN. Kávovar začne proces proplachování a čištění mlékovky a trysky od zbytků mléčného tuku. Pouhým stiskem tlačítka se automaticky u kávovaru DeLonghi PrimaDonna AVANT ESAM 6700 pročistí nádobka na mléko. Poté lze nádobku vyjmout a dát i se zbylým mlékem do lednice

galerie DeLonghi PRIMADONNA AVANT ESAM 6700

DELONGHI PRIMADONNA AVANT ESAM 6700

FAQ

Často kladené otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na téma DELONGHI PRIMADONNA AVANT ESAM 6700

Příliš jemně namleto je chybové hlášení, které má několik příčin. Především se jedná o to, že kávovar nevytlačí kávu, ani pneproplachuje. To je většinou spojeno se zavápněným okruhem, neprůchozí spařovací jednotkou, vadnými elektroventily, nebo nastavením hrubosti mletí. 

Chybové hlášení vložit jednotku spařovače je spojeno smechanickým problémem pojezdu. Doporučujeme navštívit servis.

Prázdný okruh je chybové hlášení, které je spojeno s instalací vodního filtru, nebo s problémem detekce hladiny nádoby na vodu. Postupujte následovně. Nasadte dávkovač horké vody a stiskněte tlačítko výdeje teplé vody. Hlasitý zvuk čerpadla by měl do 1 minuty přestat a z dávkovače by měla vytékat voda.

hlášení zasunout nádobu na mléko se zobrazuje v případě, že zvolite pomocí tlačítek CAfelatte, capuccino, macchiato přípravu kávy, ale nemáte vloženu nádobu na mléko. Pokud je vložena, tak ji dotlačte směrem více na trysku

hlášení zasunout dávkovač vody je především u procesu odvápnění. Dále se může zobrazit při výdeji horké vody, nebo při chybě doplnit okruh vody. Nasadte dávkovač vody na vývod trysky a postupujte dle instrukcí na displeji kávovaru

 1. Šálky nebyly předehřáty. ohřejte šálky  pomocí funkce horké vody, aby se zahřály a připravte espresso ještě jednou.
 2. Vnitřní okruhy se ochladily, protože od přípravy poslední kávy uplynuly 2-3 minuty. Před přípravou kávy ohřejte vnitřní okruhy provedením vypláchnutí, stisknutím tlačítka proplachu.
 3. Nastavená teplota kávy je nízká. Nastavte z menu vyšší teplotu kávy
 1. Káva je namleta příliš nahrubo. Otočte regulačním knoflíkem hrubosti mletí kávy umístěném v zásobníku na zrnkovou kávu o jeden dílek stupnice směrem k číslu 1 proti směru hodinových ručiček. Otáčejte voličem pouze v případě, že se mlýnek točí a mele kávu.  Posunujte se vždy o jeden dílek, dokud nedosáhnete požadované kvality výsledného espressa. Změna hrubosti mletí se projeví až po 3 kávě.
 2. Káva není vhodná. Používejte kávu určenou pro použití v kávovarech na espresso.
 1. Hlášení všeobecný alarm se objeví ihned po zapnutí kávovaru. V takovém případě je nutné kávovar přinést do servisu k opravě.
 2. Hlášení všeobecný alarm se objeví po chvíli. Po zapnutí kávovaru se na displejí zobrazuje hlášení ” probíhá ohřívání” a po cca 3 minutách se objeví hlášení ” všeobecný alarm”. Tato chyba je způsobena vadným topným tělesem, vadným generátorem páry, vadnými teplotními pojistkami. V takovém případě je nutné kávovar přinést do servisu k opravě.

Ústí dávkovače kávy jsou zanesená. Vyčistěte ústí pomocí párátka.

 1. Zástrčka není zapojena do zásuvky. Zapojte zástrčku do zásuvky (obr. 1).
 2. Hlavní spínač (A22) není zapnutý. Přepněte hlavní spínač do polohy I (obr. 2).
 3. Konektor napájecího kabelu (C7) není dobře zasunutý. Zasuňte konektor až na doraz do příslušného uložení na zadní části přístroje (obr. 1).

<Přístroj detekuje nečistoty uvnitř: na displeji se zobrazí “Čekejte prosím”. Počkejte, až je přístroj opět připraven k použití a znovu zvolte požadovaný nápoj. Pokud problém přetrvává, zavolejte nám na tel 608 845 298

Káva je namleta příliš jemně. Otočte regulátorem mletí kávy (A5) o jedno cvaknutí směrem k číslu 7 ve směru hodinových ručiček, dokud je mlýnek na kávu v provozu. Posunujte se vždy o jedno cvaknutí, dokud nedosáhnete požadovaného výdeje. Efekt je viditelný pouze po 3 vydáních kávy .

DeLonghi DInamica má Skleněný dotykový ovládací panel s možností přímé volby nápoje

Servis kávovarů Brno

Pozáruční opravy a servis automatických kávovarů v Brně. Zpravidla do 5 pracovních dnů od potvrzení cenového rozpočtu opravy je kávovar opraven a připraven k vyzvednutí.

Manuál a návod na obsluhu Kávovaru DELONGHI PRIMADONNA AVANT ESAM 6700

Návod k obsluze kávovaru DELONGHI PRIMADONNA AVANT ESAM 6700. Manuál obsahuje kapitoly pro nastavení kávovaru a objemu a síly kávových nápojů, návod jak čistit spařovací jednotku a vyjmutelné součásti od kávové sedliny, Návod pro odvápnění a řešení hlášení na displeji.

Obrazová část Návodu k obsluze kávovaru DELONGHI PRIMADONNA AVANT ESAM 6700. Manuál obsahuje doprovodné obrázky k návodu.

Seznam Kapitol návodu DELONGHI PRIMADONNA AVANT ESAM 6700

Příprava Kávy (S Použitím Zrnkové Kávy
Změna Množství Kávy v šálku
Regulace Kávomlýnku
Příprava Kávy Espresso z předemleté kávy
Výdej Teplé Vody
Změna množství Teplé Vody
Příprava Kapučína (Napěněného Mléka a kávy)
Příprava Mléka Napěněného (Bez Kávy)
Změna množství Kávy a mléka Na Kapučíno
Čištění a údržba
Čištění Stroje
Čištění Spařovací Jednotky
Čištění Nádoby Na Mléko
Změna nastavení Parametrů menu
Nastavení Hodin
Nastavení Hodiny Pro Automatické Zapnutí
Odvápnění
Změna Teploty Kávy
Změna Délky Zapnutí
Programování Tvrdosti Vody
Návrat Na Původní Nastavení z výroby
Postup Mytí
Změna nastavení Jazyka
Význam Zobrazených Hlášení a co Udělat
Problémy Které Je Možné Vyřešit Bez Zásahu Servisního Střediska

Delonghi Magnifica ESAM 4500.S návod a manuál k obsluze kávovaru strana 1

Články a informace z Blogu

espresso automatický kávovar DeLonghi EAM 4200.S Magnifica

DeLonghi ESAM 4200.S Magnifica český návod a manuál, náhradní díly, otázky a odpovědi

DeLonghi ESAM 4200.S Magnifica český návod a manuál PDF manuál v českém jazyce pro plně automatický kávovar na výrobu espresso kávy, capuccina, caffelate. Zdarma si stáhněte soubor PDF český návod, český manuál, česká příručka k obsluze kávovaru Český návod, český manuál, česká příručka k obsluze espreso kávovaru. Český návod, český manuál, česká příručka k obsluze

Sklenice káva

Cupping

Cupping Metoda přípravy kávy Cupping je jedna ze základních technik ochutnávání kávy používané profesionálními degustátory, nákupčími kávy, pražiči a samozřejmě farmáři. Touto metodou lze velmi snadno z kávy získat celou škálu aromat a chutí, které jsou následně hodnoceny a porovnávány podle standardizovaných norem (např. Cup of Excellence cupping protokol, založený na základech hodnocení vína Roberta

Reklamace DeLonghi

Reklamace – na co máte nárok a co je mylně interpretováno

  Reklamace – na co máte nárok a co je mylně interpretováno 1. Jsem tady se stejným problémem již potření, tak mi vraťte peníze! Fakt, že reklamujete stejnou vadu už potřetí, sám o sobě nedává automatické právo na odstoupení od smlouvy. Nestačí totiž třikrát uplatněná reklamace, ale musí se jednat přímo o třikrát uznanou reklamaci.

DeLonghi ECAM 22.110.B Magnifica S

Použité kávovary DeLonghi

DeLOnghi PRIMADONNA ESAM 6620 Automatický kávovar DeLonghi ESAM 6620 PRIMADONNA připraví dokonalé espresso i krémovou mléčnou pěnu. DELONGHI ECAM 23.420​ Automatický kávovar DELONGHI ECAM 23.420​ připraví dokonalé espresso. Manuální napěnění mléka pomocí trysky páry. Displej v češtině. DeLOnghi PRIMADONNA S ECAM 26.455.M Automatický kávovar DeLonghi ECAM 26.455.M PRIMADONNA S v luxusním provedení noblesní leštěný nerez

DeLonghi Magnifica ESAM 3000.B

DeLonghi ESAM 3000.B Magnifica český návod a manuál

DeLonghi MAGNIFICA ESAM 3000.B Manuál a návod k obsluze Table of Contents Spolehlivý automatický kávovar s vestavěným mlýnkem. Příprava espressa je velice jednoduchá. Volba síly kávy nebo také intenzity je v rozmezí 5-11g. Vynikající chuť získáte pouze z čerstvě pražené zrnkové kávy eshop Čerstvé kávy Spařovací jednotka Vyjmutelná spařovací jednotka je téměř nejdůležitější součást automatických

Originální náhradní díl topné těleso pro kávovary DeLonghi pro všechny modely kávovarů EAM DeLonghi Magnifica, DeLonghi Magnifica Rapid Cappuccino, DeLonghi Caffe corso, DeLonghi Caffe venezia

Topné těleso DeLonghi ESAM Ø 6mm

  Originální nové topné těleso pro kávovary DeLonghi Magnifica, DeLonghi Magnifica Rapid Cappuccino, DeLonghi Magnifica Pronto Cappuccino, DeLonghi Perfecta, DeLonghi PrimaDonna. DeLonghi PrimaDonna Avant.  2700.Kč bez DPH 21% Topné těleso DeLonghi ESAM Ø 6mm Originální nové topné těleso pro kávovary DeLonghi Magnifica, DeLonghi Magnifica Rapid Cappuccino, DeLonghi Magnifica Pronto Cappuccino, DeLonghi Perfecta, DeLonghi PrimaDonna. DeLonghi PrimaDonna Avant.   Těleso má 2 topné spirály 600W, průtok vody Ø 6mm. Po sejmutí bočních krytů

espresso káva

DeLonghi ESAM 3000 Magnifica – příprava espressa po údržbě

příspěvky s podobnou tematikou Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky ESAM Magnifica, Perfecta, PrimaDonna Publikováno: 8.5.2014 Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky ESAM Magnifica, Perfecta, PrimaDonna Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky, Transmission kit/Pohon spařovací jednotky p/n: 7332167200. Kompatibilní s espresso kávovary DeLonghi ESAM Magnifica, ESAM Perfecta, ESAM PrimaDonna, EAM Magnifica, ESAM Perfecta, ESAM PrimaDonna

Repasovaný espresso automatický kávovar DeLonghi ESAM 4400 Magnifica

Bezplatný pronájem kávovaru Delonghi Magnifica ESAM 4000.B

Bezplatný pronájem kávovaru Delonghi Magnifica ESAM 4000 Bezplatný dlouhodobý pronájem kávovaru DeLonghi Magnifica ESAM 4000.B EX1 + dvě sady espresso šálků. Bezplatný pronájem kávovaru Delonghi Magnifica ESAM 4000.B EX1 + dvě sady espressošálků. Pronájem kávovaru Úspěšné podnikání je postaveno na přesných výpočtech a znalostech tržních podmínek. S  Automatickým espresso kávovarem od společnosti cafe espresso  & servis

Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky ESAM Magnifica, Perfecta, PrimaDonna

Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky ESAM Magnifica, Perfecta, PrimaDonna

Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky ESAM Magnifica, Perfecta, PrimaDonna Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky, Transmission kit/Pohon spařovací jednotky p/n: 7332167200. Kompatibilní s espresso kávovary DeLonghi ESAM Magnifica, ESAM Perfecta, ESAM PrimaDonna, EAM Magnifica, ESAM Perfecta, ESAM PrimaDonna 7313226111 cena 2700.00,- bez DPH 21% Převodovka a motor pohonu spařovací jednotky DeLonghi EAM, ESAM Magnifica,

Náhradní díly pro kávovar DeLonghi ESAM 6700 PrimaDonna AVANT

spařovací jednotka

Spařovací jednotka DeLonghi ESAM

Spařovací jednotka ESAM

vhodné pro kávovary DeLonghi:

 • ESAM 2xxx, 3xxx
 • ESAM 4xxx, 5xxx
 • ESAM 6600, 6900

zásobník na sedlinu

Náhradní díly DeLonghi Magnifica ESAM 4500 - zásobník na kávovou sedlinu

Zásobník na kávovou sedlinu

vhodné pro kávovary DeLonghi:

 • ESAM 2xxx, 3xxx
 • ESAM 4xxx, 5xxx
 • ESAM 6600, 6900

odkapní mřížka

Náhradní díly DeLonghi Magnifica ESAM 4500 odkapní mřížka

Odkapní mřížka kovová

vhodné pro kávovary DeLonghi:

 • ESAM 4500
 • ESAM 4600
 • ESAM 4200

odkapní miska

Odkapní miska stříbrná

vhodné pro kávovary DeLonghi:

 • ESAM 4500.S Magnifica
 • ESAM 4400.S Magnifica
 • ESAM 4200.S Magnifica

Nenalezli jste to co hledáte?

icons8-hand-with-pen-500

Kontaktujte nás

Jsme připraveni zodpovědět Vám všechny vaše možné dotazy týkající se espresovačů DeLonghi a automatických kávovarů DeLonghi se systémem LATTECREMA. Poradíme Vám také s výběrem.

Servisní kontrola a údržba kávovaru DeLonghi

Příslušenství a údržba

vodní filtry, přípravky na odstranění vodního kamene a výrobky pro údržbu vám pomohou udržovat espresovač DeLonghi ve vynikajícím technickém stavu a kondici. Neodkládejte proto nákup.

icons8-guarantee-500

Záruční oprava

Zaregistrujte si záruční opravu kávovaru ještě dnes a buďte první, kdo se nemusí o nic starat. Kávovar DeLonghi si u Vás vyzvedne přepravní služba PPL a po opravě Vám jej přivezeme zpět.

Sdílej: