By , , , , , , , , , , , ,

DeLonghi ESAM 5500.W Perfecta Cappuccino espreso kávovar

 

Manuál, návod a příručka obsluhy CZ v českém jazyce pro automatický espresso kávovar DeLonghi ESAM 5500 Perfecta

Manuál, návod a příručka obsluhy CZ v českém jazyce pro automatický espresso kávovar DeLonghi ESAM 5500 Perfecta

Automatický kávovar DeLonghi Perfecta ESAM 5500.W

Espresso, jedním stiskem tlačítka připravite perfektní Cappuccino, italské Caffe Latte a Latte Macchiato, ideální k přípravě bohaté pěny, dvouřádkový displej v českém jazyce, nahřívací plocha na šálky , tlak 15 bar, cyklus předpaření, možnost přípravy dvou šálků kávy najednou.  

DeLonghi Perfecta ESAM 5500.W

Snadné použití

Velmi jednoduché použití, díky displeji s ikonami , které ukazují zvolené množství kávy a vody, nedostatečné množství vody v nádržce a upozorní na potřebu odvápnění.

Cappuccino jedním stiskem

Patentovaná funkce cappuccino jedním stiskem pro přípravu cappuccina, Latte macchiato či caffelatte. Stačí položit šálek pod trysku a stisknout tlačítko s požadovaným nápojem.

Nahřívací plocha na šálky

Praktická nahřívací plocha na šálky, který prohřeje šálky pro přípravu kávy.

Snadné a praktické čištění

Stiskem tlačítka čištění, přístroj spustí automatické pročištění. Nádobka na mléko je velmi praktická, po použití ji lze vyjmout a dát se zbylým mlékem do ledničky.

Automatický kávovar DeLonghi Perfecta ESAM 5500.W

dvouřádkový displej v českém jazyce se symbolyintegrované počítadlo vydaných nápojůpatentovaný systém “cappuccino jedním stiskem”promyšlená technika individuálního nastavení požadované kávy od malé, střední po velkou, od jemné po velmi silnou, s volitelnou teplotoulze použít zrnkovou i mletou kávumožnost přípravy dvou šálků najednouvyjímatelná spařovací jednotkazabudovaný tichý mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí (13 možností)nastavitelné množství kávynastavitelné množství vodyukazatel hladiny vodyelektronická kontrola teplotycyklus předpařenívýškově nastavitelný odtok kávy pro různé velikosti šálkuautomatické vypnutí a programovatelné zapnutíukazatel množství zrnek a vodyindikátor zásobníku na sedlinuaž 14 šálkůvyjímatelná nádoba na vodu (celková kapacita 1,7 l)automatický čisticí a odvápňovací programprogramovatelná tvrdost vodynahřívač šálkůodnímatelná odkapávací mřížkaelektronický termostat na páru a kávunastavitelný proud páryrychlé cappuccinonový patentovaný termoblok: postará se o ideální a konstantní teplotu espressavypínač energie pro nulovou spotřebu

TECHNICKÁ DATA

Rozměry (šxhxv mm): 28.4x44x38Hmotnost (kg): 11.5Příkon (W): 1350Napětí/ frekvence (V~Hz): 220/240~50/60Tlak (bar): 15

     

  

Sdílej: