záruční servis a opravy kávovarů delonghi

Máme řešení pro váš nefungující kávovar

nefunguje vám Kávovar Delonghi a je v záruce?

3 kroky k řešení opravy kávovaru Delonghi

Automatický kávovar Delonghi je přístroj u kterého se může v záruční době projevit závada, která je příčinou, že nefunguje. V takovém případě je nutné řešit reklamaci a kávovar nechat opravit. Věděli jste, že nemusíte s kávovarem k prodejci nebo do obchodu?

Máme Pro vás jednoduché řešení jak reklamaci vyřešit. Ušetříte tím nejen Váš čas, ale i náklady spojené s vyřízením reklamace.

Kávovar si u Vás vyzvedneme, opravíme a doručíme zpět na Vaši adresu. Tím jsou Vaše náklady na dopravu kávovaru do záručního servisu nulové. Služba je ZDARMA.

 

 

ZKUŠENOST, KVALITA, ODBORNOST, CENA!

„Odbornost a Kvalita provedených oprav je výsledkem dlouholetých zkušeností získaných při opravách kávovarů DeLonghi, specializovanými školeními, vlastními ambicemi servisního technika, jeho touhou hledat příčinu nestandardních závad jak u automatických kávovarů tak i u profesionálních pákových přístrojů. Při záručních a pozáručních opravách dodržujeme veškeré předepsané normy a kriteria stanovená pro záruční servis. Při opravách používáme výhradně originální náhradní díly DeLonghi.“

Josef kovář

odpovědný pracovník

Řešení záruční opravy kávovaru delonghi

Stačí tyto snadné a jednoduché kroky a záruční oprava a servis kávovaru DeLonghi je hotova 

Podání reklamace

Nastane-li situace, že Vám kávovar DeLonghi nefunguje, využijte možnosti podání reklamace prostřednictvím on-line formuláře, e-mailem nebo telefonicky. Uvedete adresu, výrobní číslo a model kávovaru. Zařídíme přepravu do servisu. Zašleme Vám instrukce jak připravit zásilku pro přepravu a kdy bude přeprava zrealizována.

Přeprava

Při uplatnění odstranění závady kávovaru DeLonghi - opravy v záruční době Vám nabízíme dopravu Vašeho kávovaru do servisu a zpět zdarma. Nabídka platí pro celé území ČR. Kávovar si u Vás vyzvedneme a po provedené záruční opravě Vám jej přepravní službou doručíme zpět až do domu nebo do kanceláře.

Záruční oprava

Po přijetí kávovaru DeLonghi od přepravce provedeme fyzickou přejímku přístroje a kontrolu příslušenství. V systému pro servisní opravy vygenerujeme přejímací protokol s číslem zakázky. Protokol Vám odešleme elektronickou formou. Záruční oprava je provedena v nejkratším možném termínu. Průměrná doba opravy je 6 dnů.

Váš Kávovar DeLonghi si zaslouží péči od zkušených profesionálů

Při opravách kávovarů je pro nás na prvním místě odbornost při určování příčiny závady a kvalita provedené práce. Odborně provedená diagnostika a určení příčiny závady na kávovaru Vám přináší významnou úsporu času i peněz

Kdy máme otevřeno

Pondělí, středa, pátek

9:00 – 12:30   14:00 – 17:00

úterý a čtvrtek

zavřeno ( servis u zákazníků)

Zavolejte nám

administrativa

608 845 251

technické dotazy

608 845 298

Navštivte nás

Brno

Merhautova 111, Brno

lajkujte, sdílejte, získejte informace

sledujte nás na sítích!