záruční servis kávovarů delonghi

Užijte si volného času, který získáte díky našemu
řešení pro servis a opravy kávovarů
Delonghi v záruční době

Snadné 3 kroky Vám k řešení Vaše problému s nefunkčním kávovarem

Krok 1.

Registrace záruční opravy

Záruční opravu kávovaru si zaregistrujte on-line pomocí formuláře. Vyplníte model kávovaru, výrobní číslo. Pro přepravu do servisu vyplníte Vaši adresu a telefonní číslo.

krok 2.

Přeprava do servisu

Potvrdíme Vám datum a čas vyzvednutí kávovaru. Veškeré informace obdržíte emailem. V případě, že si nebudete vědet rady - zavolejte nám na číslo 608 845 251.

krok 3.

záruční oprava kávovaru

V servisním středisku provedeme u kávovaru fyzickou přejímku a pošleme Vám protokol o převzetí do záruční opravy. Po opravě kávovar zabalíme a pošleme Vám zpět. Vše ZDARMA

servisní údržba

Pravidelná servisní údržba kávovaru Vám přináší úsporu nákladů za opravy.

Zjistěte jak ušetřit

latte art

nefunguje vám Kávovar Delonghi a je v záruce?

3 kroky k řešení záruční opravy kávovaru Delonghi

Automatický kávovar Delonghi je přístroj u kterého se může v záruční době projevit závada.  která je příčinou, že nefunguje. V takovém případě je nutné řešit reklamaci přístroje v záruční době a požadovat odstranění závady. Věděli jste, že nemusíte s kávovarem k prodejci nebo do obchodu?

Máme Pro vás jednoduché a zákazníky ověřené řešení jak reklamaci v záruční době vyřídit. Ušetříte tím nejen Váš čas, ale i náklady spojené s vyřízením reklamace.

Kávovar si u Vás vyzvedneme, opravíme a doručíme zpět na Vaši adresu. Tím jsou Vaše náklady na dopravu kávovaru do záručního servisu nulové. Služba je ZDARMA.

Aeropress sada pro přípravu kávy

Řešení záruční opravy kávovaru delonghi

Využijte výhod balíčku služeb ZÁRUČNÍ OPRAVA DELONGHI + PŘEPRAVA ve Váš propěch. Služba Vám přináší úsporu času a finančních nákladů spojených s vyřízením záruční opravy. 3 jednoduché kroky a Vaše záruční oprava a servis kávovaru DeLonghi je vyřízená.

Nastane-li situace, že Vám kávovar DeLonghi nefunguje, využijte možnosti podání reklamace prostřednictvím on-line formuláře, e-mailem nebo telefonicky. Uvedete adresu, výrobní číslo a model kávovaru. Zařídíme přepravu do servisu. Zašleme Vám instrukce jak připravit zásilku pro přepravu a kdy bude přeprava zrealizována.

Při uplatnění odstranění závady kávovaru DeLonghi – opravy v záruční době Vám nabízíme dopravu Vašeho kávovaru do servisu a zpět zdarma. Nabídka platí pro celé území ČR. Kávovar si u Vás vyzvedneme a po provedené záruční opravě Vám jej přepravní službou doručíme zpět až do domu nebo do kanceláře. Přepravu kávovaru do servisu si objednejte prostřednictvím on-line formuláře.

On-line formulář pro objednání záruční a pozáruční opravy kávovaru + objednání přepravy kávovaru do servisu

Po přijetí kávovaru DeLonghi od přepravce provedeme fyzickou přejímku přístroje a kontrolu příslušenství. V systému pro servisní opravy vygenerujeme přejímací protokol s číslem zakázky. Protokol Vám odešleme elektronickou formou. Záruční oprava je provedena v nejkratším možném termínu. Průměrná doba opravy je 8* pracovních dnů dnů.

* Průměrná doba opravy je vypočítána ze statistických údajů provedených záručních oprav za rok 2018.

On-line formulář pro objednání záruční a pozáruční opravy kávovaru + objednání přepravy kávovaru do servisu

Kávovar, zařízení

Informace k zasílanému zařízení

Typ Opravy:


Výrobce zařízení:

Model nebo označení na přístroji:

Výrobní číslo:

Popis závady:


Zákazník, Objednatel

Informace o zákazníkovi:
 
Identifikace objednatele pro uzavření smlouvy o dílo mezi zákazníkem a zhotovitelem, uzavřené ve smyslu Obchodního zákoníku a Občanského zákoníku.


Tato část je určena pro firmy a živnostníky. Důležitá je identifikace subjektu IČ pro správné vystavení daňových dokladů.

Název ekonomického subjektu:

Identifikační číslo subjektu


Jméno a příjmení nebo název firmy: *

Ulice + číslo: *

Obec: *

PSČ: *


 
Jméno a příjmení odpovědné osoby, která předá zásilku přepravci: *

Kontaktní / Telefonní číslo: *

e-mailová adresa: *


Vyplnění formuláře a jeho odeslání je považováno z právního hlediska za platnou Smlouvu o dílo uzavřenou ve smyslu Obchodního zákoníku a Občanského zákoníku. Nedílnou součástí této Smlouvy o dílo, uzavřené mezi objednatelem a zhotovitelem, jsou tyto SERVISNÍ PODMÍNKY zhotovitele . Objednatele se odesláním vyplněného formuláře zavazuje tyto servisní podmínky bez výhrad akceptovat.


Přepravu zařízení do servisního střediska a zpět provádí zhotoviteli smluvní přepravní společnosti. Objednavatel je povinen seznámit se před odesláním zařízení s přepravními podmínkami přepravní společnosti, zvláště co se týká hmotnosti a způsobu balení zásilek, a tyto podmínky dodržet. Návod a způsob balení zásilek jsou dostupné na webových stránkách zhotovitele Správné zabalení zásilky


Zhotovitel neručí za způsob zabalení zasílané techniky objednatelem a za případné škody způsobené nesprávným zabalením zařízení, které vzniknou na zásilce na cestě směrem od objednatele ke zhotoviteli, jelikož nemá možnost způsob balení ovlivnit jinak než odkázáním na zmíněné podmínky přepravní společnosti. Podrobné informace jsou uvedeny na webových stránkách přepravce.


Souhlas s servisními podmínkami: *

Potřebujete Pomoc s kávovarem DeLonghi?

Podpora DeLonghi kávovarů Péče o kávovar

Péče o kávovar

Jak pečovat o espresovače a automatické kávovary DeLonghi se systémem LATTECREMA i bez něj. Máme pro vás rady a tipy jak udržovat kávovar a jak mu poskytnout komplexní péči.

Podpora DeLonghi kávovarů

Kontaktujte nás

Jsme připraveni zodpovědět Vám všechny vaše možné dotazy týkající se espresovačů DeLonghi a automatických kávovarů DeLonghi se systémem LATTECREMA. Poradíme Vám také s výběrem.

Podpora DeLonghi kávovarů příslušenství

Příslušenství a údržba

vodní filtry, přípravky na odstranění vodního kamene a výrobky pro údržbu vám pomohou udržovat espresovač DeLonghi ve vynikajícím technickém stavu a kondici. Neodkládejte proto nákup.

Podpora DeLonghi kávovarů registrace požadavku

Záruční oprava

Zaregistrujte si záruční opravu kávovaru ještě dnes a buďte první, kdo se nemusí o nic starat. Kávovar DeLonghi si u Vás vyzvedne přepravní služba PPL a po opravě Vám jej přivezeme zpět.

ZKUŠENOST, KVALITA, ODBORNOST, CENA!

“Odbornost a Kvalita provedených oprav je výsledkem dlouholetých zkušeností získaných při opravách kávovarů DeLonghi, specializovanými školeními, vlastními ambicemi servisního technika, jeho touhou hledat příčinu nestandardních závad jak u automatických kávovarů tak i u profesionálních pákových přístrojů. Při záručních a pozáručních opravách dodržujeme veškeré předepsané normy a kriteria stanovená pro záruční servis. Při opravách používáme výhradně originální náhradní díly DeLonghi.”

Josef kovář

odpovědný pracovník

Kdy máme otevřeno

Pondělí, středa, pátek

9:00 – 12:30   14:00 – 17:00

úterý a čtvrtek

zavřeno ( servis u zákazníků)

Zavolejte nám

administrativa

608 845 251

technické dotazy

608 845 298

Navštivte nás

Brno 613 00

Merhautova 111, Brno

lajkujte, sdílejte, získejte informace

sledujte nás na sítích!