Kávovary DeLonghi si zaslouží péči profesionálů

Péče o kávovar je důležitá.. Pokud chcete dopřát svému kávovaru prvotřídní péči, ale zároveň zvažujete, zda autorizovaný servis nebude příliš nákladný, nemusíte mít obavy. Přesvědčíme Vás nejen cenou, ale i garancí originálních náhradních dílů a vysokou odborností techniků.

Repasované kávovary DeLonghi

Nabízíme k prodeji repasované plnoautomatické kávovary DeLonghi, které jsou vráceny z ukončených pronájmů od našich zákazníků. Nenechte si ujít příležitost si vybrat z více jak 40 vystavených kusů. Neváhejte se přijít podívat a odzkoušet si je. Záruka 12 měsíců. Kompletní servisní historie.

FORMULÁŘ PRO ZÁRUČNÍ OPRAVY

Nastane-li situace, že Vám kávovar DeLonghi nefunguje, využijte možnosti podání reklamace prostřednictvím on-line formuláře, e-mailem nebo telefonicky. Uvedete adresu, výrobní číslo a model kávovaru. Zařídíme přepravu do servisu. Zašleme Vám instrukce jak připravit zásilku pro přepravu a kdy bude přeprava zrealizována.

ON-LINE REKLAMACE

DOPRAVA KÁVOVARU ZDARMA

Při uplatnění odstranění závady - opravy v záruční době Vám nabízíme dopravu Vašeho kávovaru do servisu a zpět zdarma. Nabídka platí pro celé území ČR. Kávovar si u Vás vyzvedneme a po provedené záruční opravě Vám jej přepravní službou doručíme zpět až do domu nebo kanceláře.

FORMULÁŘ PRO REGISTRACI PŘEPRAVY

ZÁRUČNÍ OPRAVA DeLONGHI

Po přijetí kávovaru DeLonghi od přepravce provedeme fyzickou přejímku přístroje a kontrolu příslušenství. V systému pro servisní opravy vygenerujeme přejímací protokol s číslem zakázky. Protokol Vám odešleme elektronickou formou. Záruční oprava je provedena v nejkratším možném termínu. Průměrná doba opravy je 8 dnů.

FORMULÁŘ PRO REGISTRACI OPRAVY