Servisní kontrola kávovarů DeLonghi

SERVISNÍ KONTROLA

Rádi objevujete rozmanitost chutí kávy? Souhlasíte s námi, že neodolatelnou chuť espressa získáte vždy z čerstvě pražených zrnek. A víte také, že na výslednou chuť kávy má velký vliv správně nastavený a seřízení kávovar?

SERVISNÍ KONTROLA A ÚDRŽBA

Doporučený servisní interval u automatických kávovarů Delonghi je od 3500-4000 ks vydaných káv dle modelu. Pravidelnými servisními intervaly zajistíte bezchybný provoz vašeho zařízení, snížíte celkové náklady na opravy a v neposlední řadě zajistíte kvalitu připravované espresso kávy či kávového nápoje.

INTERVAL SERVISNÍ KONTROLY

Pravidelnou servisní kontrolu a údržbu automatického kávovaru DeLonghi doporučujeme provést v periodách nejméně 1x za rok.  Jednoznačně tak prodloužíte  životnost kávovaru, docílíte bezproblémového a tichého chodu.

RYCHLOST PROVEDENÍ

Pravidelnou servisní kontrolu a údržbu automatických kávovarů DeLonghi provedeme do 2 pracovních dnů od převzetí do servisu. Např. v pondělí odpoledne si od Vás kávovar převezmeme k provedení údržby a ve středu dopoledne je připraven.

CENA SERVISNÍ KONTROLY

Cena za provedení servisní kontroly a údržby je účtována paušálním poplatkem 1200,- bez DPH 21%. Spotřebovaný materiál použitý pro provedení údržby je vyúčtován na základě skutečnosti