Pronájem Kávovaru do kanceláře

O PRONÁJMU KÁVOVARU

Bezplatný pronájem automatického kávovaru je určen především pro kanceláře, školící centra, call centra nebo i do výrobních prostor. Měsíční vyúčtování ve formě služeb a pronájmu zařízení. Z pohledu správce daně se jedná o daňově uznatelný náklad s odpočtem DPH.

PRONÁJEM OBSAHUJE TYTO SLUŽBY

Instalace kávovaru

Kávovar Vám doručíme na adresu, kde Vám jej také nainstalujeme a předvedeme jeho funkce.

Zaškolení obsluhy

Seznámíme Vás s obsluhou kávovaru, správným nastavením hrubosti mletí kávy, dávkováním a celkově se správnou přípravu espressa. Jedině tak dokážete připravit espresso.

Zásobování

V pravidelných měsíčních intervalech Vám doručíme čerstvě praženou zrnkovou kávu dle Vašeho výběru.

Podpora

Otázky technického charakteru, nebo pomoc při řešení nenadálé poruchy zařízení Vám pomůže technická podpora v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin

On-site 24

Do 24 hodin od nahlášení poruchy Vám kávovar opravíme na místě. V případě, že opravu nebude možné provést jinde než v servisním středisku, Vám po dobu opravy bezplatně zapůjčíme kávovar stejných parametrů a funkcí.

Přípravky pro čištění

Důležitým procesem je pravidelné čištění a odvápnění kávovaru. Připravíme Vám balíček čistících prostředků dle intervalu, který odpovídá zatížení přístroje. Balíček obsahuje prostředek pro čištění od kávového oleje a dekalcifikační prostředek pro odvápnění.