PRONÁJEM KÁVOVARU DO KANCELÁŘE

Bezplatný pronájem automatického kávovaru je určen především pro kanceláře, školící centra, call centra nebo i do výrobních prostor. Měsíční vyúčtování ve formě služeb a pronájmu zařízení. Z pohledu správce daně se jedná o daňově uznatelný náklad s odpočtem DPH.

Kávovary

Designové kávovary pro reprezentaci v leštěném nerezu, tak i základní pro přípravu espressa

Káva

Čerstvě pražená zrnková káva z naší nabídky má 30 jednodruhových 100% arabika 6 typů směsí

Servis

Jsme připraveni Vám pomoci, závada na kávovaru je odstraněna do 24 hodin

Výběr kávovaru

Hlavním kritériem pro správný výběr kávovaru je jeho celková denní zátěž. Pomůžeme Vám s jeho optimálním výběrem tak, aby výkonem a funkcemi vyhovoval daným požadavkům.

Instalace

Kávovar Vám doručíme na adresu, kde Vám jej také nainstalujeme a předvedeme jeho funkce.

Zaškolení obsluhy

Seznámíme Vás s obsluhou kávovaru, správným nastavením hrubosti mletí kávy, dávkováním a celkově se správnou přípravu espressa. Jedině tak dokážete připravit espresso.

On-site 24

Do 24 hodin od nahlášení poruchy Vám kávovar opravíme na místě. V případě, že opravu nebude možné provést jinde než v servisním středisku, Vám po dobu opravy bezplatně zapůjčíme kávovar stejných parametrů a funkcí.

PRIMADONNA S DE LUXE ECAM28.465.M
DeLonghi ESAM 6620 Primadonna
DeLonghi ECAM 23.450.S Cappuccino

Výběr zrnkové kávy

Z 35 jednoodrůdových káv a 8 různých espresso směsí Vám pomůžeme vybrat podle Vašich chuťových preferencí. Vyberte si z více jak 6 různých espresso směsí 100% odrůd kávy typu arabica a robusta. Pro milovníky jednoodrůdových káv nabízíme kávy ze všech zemí. Kávu lze libovolně kombinovat.

Doba pronájmu

Doba pronájmu kávovaru je nejméně na 12 měsíců. Po uplynutí této doby je možno sjednat další pronájem.

Zásobování kávou

V pravidelných měsíčních intervalech Vám zasíláme čerstvě praženou zrnkovou kávu dle Vašeho výběru. Výběr káv lze měnit dle Vašich chuťových požadavků

Podpora

Otázky technického charakteru, nebo pomoc při řešení nenadálé poruchy zařízení Vám pomůže technická podpora v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin

Pronájem kávovaru

On-line formulář pro nezávaznou poptávku kávovaru. Odpovíme Vám a odešleme na email nabídku kávovarů a čerstvě pražených káv.