Krátkodobé zapůjčení kávovaru

KRÁTKODOBÉ ZAPŮJČENÍ KÁVOVARU

Krátkodobé zapůjčení kávovaru zdarma využijete pro zajištění kávového servisu z čerstvě pražené kávy. Nejčastěji to jsou realizace výstav, svatby, firemní školení, společenská setkání a při různých příležitostech.

KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM KÁVOVARU

SLUŽBA OBSAHUJE

Výběr kávovaru

Hlavním kritériem pro správný výběr kávovaru je jeho celková denní zátěž. Pomůžeme Vám s jeho optimálním výběrem tak, aby výkonem a funkcemi vyhovoval daným požadavkům.

Zaškolení obsluhy

Seznámíme Vás s obsluhou a provozní údržbou kávovaru. Získáte znalosti s čištěním spařovací jednotky, nastavením mlýnku, volba množství objemu vody a hmotnosti kávy 5g - 10g ...

Doba zápůjčky

Krátkodobý pronájem kávovaru zdarma je poskytován na dobu nejdéle 14 kalendářních dnů. Po uplynutí této doby je možno sjednat další pronájem.

Celkové náklady

Náklady spojené se zápůjčením kávovaru jsou nulové. Jediná investice je do surovin v podobě zakoupení zrnkové kávy z naší nabídky. Tím je celková cena za 1 šálek espressa pouhých 2.50,- kalkulace z ceny 360,- bez DPH 15% za 1 kg kávy

Výběr zrnkové kávy

Krátkodobé zapůjčení (pronájem) kávovaru zdarma je podmíněno odběrem minimálně 6 kg čerstvě pražené zrnkové kávy z naší aktuální nabídky. Vybírat je možno z více než 6 různých směsí nebo 35 jednoodrůdových káv. Cena za 1 kg je již od 360 Kč. Kávu lze libovolně kombinovat.

Vratná jistina

Podmínkou pro krátkodobé zapůjčení kávovaru je vratná jistina, kterou je nutno složit před zapůjčením kávovaru. Po ukončení zápůjčky a předání kávovaru zpět je jistina vrácena.