Krátkodobé zapůjčení kávovaru

Krátkodobé zapůjčení automatického kávovaru pro přípravu espressa i cappuccina využijete pro zajištění kávového servisu z čerstvě pražené zrnkové kávy. Nejčastěji to jsou realizace výstav, svatby, firemní školení, společenská setkání a při různé jiné příležitosti.

Kávovary

Designové kávovary pro reprezentaci v leštěném nerezu, tak i základní pro přípravu espressa

Káva

Čerstvě pražená zrnková káva z naší nabídky má 30 jednodruhových 100% arabika 6 typů směsí.

Konzultace

Doporučíme Vám přesně model, který bude vyhovovat Vašim požadavkům

Výběr kávovaru

Hlavním kritériem pro správný výběr kávovaru je jeho celková denní zátěž. Pomůžeme Vám s jeho optimálním výběrem tak, aby výkonem a funkcemi vyhovoval daným požadavkům.

Zaškolení obsluhy

Seznámíme Vás s obsluhou a provozní údržbou kávovaru. Získáte znalosti s čištěním spařovací jednotky, nastavením mlýnku, volbou množství objemu vody a hmotnosti kávy 5g - 10g ...

Výběr zrnkové kávy

Krátkodobé zapůjčení (pronájem) kávovaru zdarma je podmíněno odběrem minimálně 4 kg čerstvě pražené zrnkové kávy z naší aktuální nabídky. Z 35 jednoodrůdových káv a 8 různých espresso směsí Vám pomůžeme vybrat podle Vašich chuťových preferencí. Vyberte si z více jak 6 různých espresso směsí 100% odrůd kávy typu arabica a robusta. Pro milovníky jednoodrůdových káv nabízíme kávy ze všech zemí. Kávu lze libovolně kombinovat.

DeLonghi ECAM 28.465 Primadonna
DeLonghi ESAM 6620 Primadonna
DeLonghi ECAM 25.462B

Doba zapůjčení

Doba zapůjčení kávovaru nebo-li krátkodobý pronájem kávovaru zdarma je poskytován na dobu nejdéle 14 kalendářních dnů. Po uplynutí této doby je možno sjednat další pronájem.

Celkové náklady

Náklady spojené se zápůjčením kávovaru jsou nulové. Jedinou investicí je nákup čerstvě pražené zrnkové kávy z naší nabídky. Orientační cena za 1 šálek espressa je již od 2.50,- .

Vratná jistina

Podmínkou pro krátkodobé zapůjčení kávovaru je vratná jistina. Jistinu je nutno složit před zapůjčením kávovaru. Po skončení doby zápůjčky a předání kávovaru zpět je jistina vrácena.

Rezervace kávovaru

On-line formulář pro nezávaznou rezervaci kávovaru. Uveďte datum na které si kávovar chcete půjčit. Odpovíme Vám a odešleme na email nabídku kávovarů pro daný termín.