Záruční servis a opravy DeLonghi

Záruční servis a opravy DeLonghi

Zajištujeme záruční opravy automatických kávovarů DeLonghi. Nemusíte kávovar reklamovat u prodejce. Stačí Vám pouze doklad o koupi

číst dále

Pozáruční servis a opravy DeLonghi

Pozáruční servis a opravy DeLonghi

Provádíme pozáruční servis a opravy automatických a pákových kávovarů DeLonghi. Kávovar si vyzvedneme po celé ČR a po opravě doručíme zpět

číst dále

Použité kávovary DeLonghi

Použité kávovary DeLonghi

Odprodej použitých kávovarů DeLonghi z ukončených pronájmů. Záruka 1 rok. Přijďte si je odzkoušet na prodejnu. Vyberete si z více jak 45 kávovarů DeLonghi.

zjitit více

Kávovary DeLonghi si zaslouží péči profesionálů

Péče o kávovar je důležitá.. Pokud chcete dopřát svému kávovaru prvotřídní péči, ale zároveň zvažujete, zda autorizovaný servis nebude příliš nákladný, nemusíte mít obavy. Přesvědčí vás nejen cenou, ale i garancí špičkové kvality použitých dílů a vysokou odborností techniků.

Repasované kávovary DeLonghi

Nabízíme k prodeji repasované plnoautomatické kávovary DeLonghi, které jsou vráceny z ukončených pronájmů od našich zákazníků.

PODÁNÍ REKLAMACE ON-LINE

Nastane-li situace, že Vám kávovar DeLonghi nefunguje, využijte možnosti podání reklamace prostřednictvím on-line formuláře, e-mailem nebo telefonicky. Uvedete adresu, výrobní číslo a model kávovaru. Zařídíme přepravu do servisu. Zašleme Vám instrukce jak připravit zásilku pro přepravu a kdy bude přeprava zrealizována.

ON-LINE REKLAMACE

DOPRAVA KÁVOVARU ZDARMA

Při uplatnění odstranění závady - opravy v záruční době Vám nabízíme dopravu Vašeho kávovaru do servisu a zpět zdarma. Nabídka platí pro celé území ČR. Kávovar si u Vás vyzvedneme a po provedené záruční opravě Vám jej přepravní službou doručíme zpět až do domu nebo kanceláře.

objednejte si on-line přepravu do servisu

ZÁRUČNÍ OPRAVA DeLONGHI

Po přijetí kávovaru DeLonghi od přepravní služby provedeme fyzickou přejímku a kontrolu příslušenství. Přejímací protokol s číslem zakázky obdržíte elektronickou formou. Záruční oprava je provedena v nejkratším možném termínu. Průměrná doba opravy je 8 dnů.

objednejte si opravu on-line

INFORMACE A BLOG